Sök
Stäng denna sökruta.

Barfotalöpning med Erwan Le Corre

I Jonas Coltings nya bok så pratar han mycket om Erwan Le Corre och MovNat. Var tvungen att kika in på Movenats webb och hittade en massa sköna filmer. Som den ovan som gör att jag bara vill ut och leka i skogen. Och den nedan om barfotalöpning som gör att jag vill ut och springa! Imponerande och inspirerande for sure!

Nå gillar du det här så gillar du nog också

LAPONIA TRIATHLON: SVAR PÅ ALLA FRÅGOR

5 juli går Laponia triathlon. En Ironmandistans i midnattsol. I mina ögon Sveriges vackraste! 108 personer är anmälda och i lördags samlades ett gäng för att simma och prata ut om allt från köld, sömn och hur jädra branta backar det är under loppet. ⁠

Läs mer »

Sängvägen till framgång

Jobba hårt, bygg ditt personliga varumärke och gör det lilla extra. Framgång kräver slit! Eller? Sanningen är att en av de viktigaste

Läs mer »

Göraneffekten – ett år med företagsmentor

Det senaste året har jag haft en företagsmentor som utmanat mig, inspirerat mig och hjälpt mig hitta nya vägar för att växa som företagare. Genom konkreta uppgifter och värdefulla insikter har jag ökat omsättningen, fått tydligare mål och lärt mig prioritera rätt. Jag kallar det Göraneffekten.

Läs mer »

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *