Sök
Stäng denna sökruta.

FLOTT TUR PÅ ÄLVEN

Är hemma i norr. Inget är som vanligt och ändå är allt som vanligt. Träffar inte släkten förutom en kaffe utomhus.

Men älven rinner sakta förbi som vanligt. Och fjällen står stolta sådär som dom alltid gjort. Björnen bajsar i skogen och myggen bits. Precis som dom alltid har gjort.

Första kvällen i Lappland byggde vi en flotte och åt middag på den. Precis som vi alltid har gjort.
Nä, just det var första gången men det kommer bli fler.

Nå gillar du det här så gillar du nog också

#LEVFÖRFAN 2024 LIMITED EDITION

Årets #Levförfan. På ena sidan står det ”Nu vänder det” och på den andra, som alltid, #Levförfan. Två små men kraftfulla påminnelser om att hålla humöret uppe, fira småsegrarna, och ta livet med en stor dos envishet och en näve humor.

Läs mer »

31 dagar #Levförfan – starta 2025 med mig

För femte året startar jag det nya året med 31 dagar #Levförfan. Jag kallar det #Levförfan, du kan kalla det självledarskap eller vad du vill. Det är egentligen inga konstigheter, jag hjälper dig att skapa struktur i vardagen och bra vanor. Min vision är att jag genom ett mejl varje morgon är en hand att hålla i, lite jävlarannamma de dagar som behövs och en varm kram de dagar du behöver det.

Läs mer »

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *